• Новак
Комплет за уметност BASIMA DIY String за почетник, комплет за занаетчиски занаетчиски занаети, уникатен подарок, занаетчиски комплет за празници

Комплет за уметност BASIMA DIY String за почетник, комплет за занаетчиски занаетчиски занаети, уникатен подарок, занаетчиски комплет за празници

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Интересно создание : комплет за уметност DIY String ви дава поинаков животен стил Научете да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја подобрите самодовербата и упорноста да култивираат трпеливост. Вклучени детални инструкции : Комплетите вклучуваат печатени чекор по чекор упатства со фотографии за успешно завршување на вашиот украс. Со упатствата чекор по чекор, овој проект ќе биде соодветен за занаетчии на ниво на почетници. Сè што ќе ви треба е чекан и некои остри ножици. Уникатна убавина : Ако мислите дека декорацијата на вашата куќа е неискрена и обична, нашиот комплет за уметност DIY String може да ви помогне да ја направите вашата просторија за цртање, спалната соба и другите места да станат весни. Прекрасна идеја за подароци : Завршениот украс ќе направи внимателен подарок, или ќе му го даде на самиот комплет на вашите лукави најблиски! Полн со loveубов, давајќи им на ова изненадување на другарите - роднини, пријатели и lубовник за роденден, Божиќ, Денот на благодарноста, празник. Загарантирана среќа : Ако нешто не е во ред со вашиот комплет, можете да контактирате со нас и ние ќе бидеме среќни да најдеме решение. Интересно создание : комплет за уметност DIY String ви дава поинаков животен стил. Научете да го намалите стресот, емоционалното прилагодување, да ја подобрите самодовербата и упорноста да култивираат трпеливост. Вклучени детални инструкции : Комплетите вклучуваат печатени чекор по чекор упатства со фотографии за успешно завршување на вашиот украс.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат