• Новак
Мбета Детски Сад За Не-Истурање Додаток За Храна За Бебиња Садови 360-степен ротирачки Сад Не-Истурање Анти-Попрскување Анти-Есенски Садови

Мбета Детски Сад За Не-Истурање Додаток За Храна За Бебиња Садови 360-степен ротирачки Сад Не-Истурање Анти-Попрскување Анти-Есенски Садови

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Усвојување на жиро креативен дизајн, 360 ° слободен избор, внатрешниот сад не е наклонет, мајката е посигурна Избран пп материјал за храна, едноделно обликување, без БПА, отпорен на инсекти со капак, бебето е посигурно за употреба. Структура на заклучување на дното, само ротирајте Ја Долната Брава, откако заклучувањето на внатрешниот сад не се тресе, попогодно е да се користи. Отстранлив дизајн на секој дел, чист без мртви агли, чист и хигиенски. Хуманизираниот дизајн на рачката го прави поудобно носењето и тркалезните агли за да се избегне гребење на бебето. Категорија на производи : Сад материјал : полипропилен (пп)применлива возраст : повеќе од 3 месецисет количина : 1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат