• Новак
Скарлет + Мишел Смарт Цуцла Ремен-Розова Роза

Скарлет + Мишел Смарт Цуцла Ремен-Розова Роза

Rating 
DEN 1260.80

Достапност
Достапно за нарачка

Машинско Перење, Сушење На Паѓање Прикачи На Скарлет + Мишел Паметни Бебе Облека. Органски памук + спандекс. ДОБИ сертификат. Компатибилен со секоја цуцла. Машинско Перење, Сушење На Паѓање. Прикачи На Скарлет + Мишел Паметни Бебе Облека. Органски памук + спандекс. ДОБИ сертификат. Компатибилен со секоја цуцла. Секогаш чувајте ја цуцлата на облеката на вашето бебе со нашиот реинвентиран ремен за цуцла. Се прилепува директно на целата Наша Паметна Бебешка Облека истовремено со нашата лигавче. органски памук + спандекс компатибилен со секоја цуцла ДОБИВА сертифицирана мешавина суши.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат