• Новак
ВАЛИКЛУД Изолирана Торба Изолирана Торба 6 парчиња Нега Изолирана Доенче Пренослива Торба За Млеко Торбичка Торбичка За Хранење Мајчино Млеко Бебе Црна Мама Торба

ВАЛИКЛУД Изолирана Торба Изолирана Торба 6 парчиња Нега Изолирана Доенче Пренослива Торба За Млеко Торбичка Торбичка За Хранење Мајчино Млеко

Rating 
DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Торба за шише со млеко : за издржлива и долготрајна употреба Торбичка За шише за хранење : Исклучителен дизајн со супер рафинирано шиење. Торбичка за шишиња со млеко : Изградена Со цврста рачка на торбата, што ви овозможува опција да ја закачите на рачката на количката или да ја фрлите во торбата за пелени!. Топлинска Торба за шише со млеко : Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја следи осветленоста, рачното мерење и сл., може да има мала разлика во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам!. Торба За шише за хранење : Компактна и Пренослива : Индивидуален носач за шишиња со млеко, мал по големина, лесен за носење, го задржува најголемиот дел од пазарните шишиња за бебиња. Пакетот Вклучува 6 х Карактеристики На Торбата За Шишиња За Хранење-Исклучителен дизајн со супер рафинирано шиење. Торбичка За шише за хранење. - Боја : црна Торбичка За Шишиња Со Млеко. - Материјал : Полиестерско Млеко Шише Торба. - за издржлива и долготрајна употреба Торба За Шише За Хранење. - Големина : Прибл. 7х7х25см Термална Кеса За Шише Со Млеко. - Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мерење и сл, може да има мала разлика во бојата и големината помеѓу фотографијата и вистинската ставка. Искрено се надевам дека ќе можете да разберете! Благодарам! - Изграден со цврста рачка на торбата, што ви овозможува опција да ја закачите на рачката на количката или да ја фрлите во торбата за пелени! - Компактен и Пренослив : Индивидуален носач за шишиња со млеко, мал по големина, лесен за носење, го задржува најголемиот дел од пазарните шишиња за бебиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат