• Новак
Гумадра тешко еднострано проветрување на сите

Гумадра тешко еднострано проветрување на сите

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Rubbermaide Vent Caddy е мала алатка за организатор за вашето возило Безбедно се придава на повеќе тела во вашиот автомобил, чува без неред без нечистотија. Може да држи мали предмети како пенкала, картички, телефони и бонбони. Лесен за инсталирање и лесен за употреба. Rubbermaide Vent Caddy е мала алатка за организатор за вашето возило. Безбедно се придава на повеќе тела во вашиот автомобил, чува без неред без нечистотија. Може да држи мали предмети како пенкала, картички, телефони и бонбони. Лесен за инсталирање и лесен за употреба. Rubbermaide Vent Caddy е мала алатка за организатор за вашите возила што се прицврстуваат на повеќе тела во вашиот автомобил, чува патнички нерешени-фрекан држат мали предмети како пенкала, картички, телефони и организатори на ентериер за бонбони, помагаат во организирање и декламирање на внатрешноста на вашето возило. Овие организатори се дизајнирани да бидат цврсти и преносни, така што можете лесно да транспортирате товар и мали предмети до и од вашиот автомобил.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат