• Новак
Архитектонски Поштенски Сандачиња Патриот Среден Капацитет, Пластични Пост Планината Поштенско Сандаче, Црна

Архитектонски Поштенски Сандачиња Патриот Среден Капацитет, Пластични Пост Планината Поштенско Сандаче, Црна

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Средниот капацитет одговара на мали кутии, списанија и обложени пликови Пластичната конструкција Отпорна на ' рѓа е многу издржлива обезбедувајќи цврстина и стабилност. Лесно се инсталира на gmb115b и постот cedar DPK000 AM со таблата ЗА монтирање GMB225 B. Поштенското сандаче доаѓа со 5 години ограничена гаранција. Произведено во САД. Со својот современ изглед, Средното Поштенско сандаче Патриот се вклопува со многу домашни стилови, без разлика каде е инсталирано. Поштенското сандаче е направено од полипропиленска пластика отпорна на ' рѓа која се спротивставува на влијанијата и сите видови временски услови, истовремено обезбедувајќи извонредна услуга. Телото на поштенското сандаче вклучува ребрест дизајн на горните и текстурирани странични панели што ја зајакнува цврстата структура. Оваа единица со средна големина содржи пошта, обложени пликови, списанија, парцели и други предмети. Таа е достапна во црно, доаѓа целосно собрани. Осигурајте се да изберете објава со истиот код за компатибилност со букви поврзан со вашиот архитектонски производ за Поштенски Сандачиња за да обезбедите загарантиран натпревар или да ги видите нашите предлози за објавување подолу. Оваа икона се појавува на сите архитектонски пакувања на Поштенските Сандачиња, како и на списокот со производи, што го прави поштенското сандаче и процесот на избор по пошта што е можно поедноставно за вас. Поштенското Сандаче Патриот Ќе обезбеди долгогодишна верна служба. Изграден од издржлива полимерна пластика, овој елегантен црн столб е лесен за инсталирање и не бара копање или закотвување во бетон. Вклучена е држач за заземјување и држач за поштенско сандаче, така што инсталацијата е брза и лесна. Покрај тоа, ултравиолетовиот инхибитор помага да се заштити столбот отпорен на ' рѓа, така што ќе нуди извонредни перформанси долго време.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат