• Новак
Месинг Копче Конусен Облик Фиока Повлече Четкани Месинг Гардероба Копче Повлечете Рачки Кабинетот Копчето Врата Копчиња Хардвер )

Месинг Копче Конусен Облик Фиока Повлече Четкани Месинг Гардероба Копче Повлечете Рачки Кабинетот Копчето Врата Копчиња Хардвер )

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Месинг Копче Конусен Облик Фиока Повлече Четкани Месинг Гардероба Копчето Повлече Рачки Кабинетот Копчето Врата Копчиња Хардвер Топ Диа : 3/4 "(19 мм). Материјал : Месинг / Финиш : Четкан Месинг. Поединечно Полибагирани Со Вклучени Завртки за Монтирање од 1". Ве молиме советувајте ја дебелината на предниот дел на фиоката, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. Месинг Копче Конусен Облик Фиока Повлече Четкани Месинг Гардероба Копчето Повлече Рачки Кабинетот Копчето Врата Копчиња Хардвер. Топ Диа : 3/4 "(19 мм). Материјал : Месинг / Финиш : Четкан Месинг. Поединечно Полибагирани Со Вклучени Завртки за Монтирање од 1". Ве молиме советувајте ја дебелината на предниот дел на фиоката, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. Месинг Копче Фиока Во Облик На Конус Повлечете Четкано Месинг Копче За Влечење Рачки На Кабинетот Копчиња На Вратите Хардверски Материјал : Месинг Боја : Четкани Месинг Мерења : Топ Диа : 3/4 "(19 мм)База Диа : 1/2 "(14 мм)кога е инсталирано копчето држи 1" (25 мм) вклучени завртки за Монтирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат