• Новак
36 Пакет Кабинет Копче Фиока Копчиња Кујна Хардвер Декоративни Четкани Цврсти Тркалезни Гардероба Копчиња Чист Бакар Фиока Повлекува За Бања Спална Соба Кабинет М?

36 Пакет Кабинет Копче Фиока Копчиња Кујна Хардвер Декоративни Четкани Цврсти Тркалезни Гардероба Копчиња Чист Бакар Фиока Повлекува За

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет, Вклучувајќи : во нашиот пакет има 36 копчиња за златни фиоки, и секое копче доаѓа со завртка; копчињата на кабинетот се идеална алатка за да добиете подобар декоративен ефект, и тие ќе бидат важни делови во вашата спална соба Големина на производот : овие копчиња на вратата на кабинетот се со димензии околу 1,06 х 0,98 х 0,67 инчи/ 27 х 25 х 17 мм, добар избор за кујна и хардвер за мебел, изгледајќи хармонично и на темниот и на светлиот мебел, нудејќи го вашиот мебел со добар сјаен изглед. Сигурен Месинг : копчињата за кујнски фиоки се изработени од квалитетен месинг, кој е силен, цврст, отпорен на корозија и лесен за инсталирање, обезбедувајќи долготрајна употреба; четканиот месинг се прави отпечаток од прст и отпорен на ' рѓа, што може лесно да се отвори и затвори. Лесна Инсталација : секое копче на фиоката на кабинетот доаѓа со завртка за прицврстување (обезбедивме 36 парчиња завртка), што е лесно да се инсталира само неколку моменти; Само дупчете дупки на местото каде што сакате да инсталирате според центарот на дупката, а потоа поминете низ завртката од задниот дел на таблата и затегнете ја до рачката на кабинетот, заштеда на време и удобен. Широка Примена : златното копче за бања е убав подарок за партнери или семејства кои би сакале да го ажурираат својот мебел, кој има непречена привлечност низ низа кујнски ормари и фиоки, погодни за различни стилови на кујна, бања, кабинет за спална соба, фиока, шкаф, комода, гардероба и така натаму.

Спецификацијата

Material:
brass
Size:
about 1.06 x 0.98 x 0.67 inches/ 27 x 25 x 17 mm
Color:
gold
Package includes:
36 x Gold cabinet knobs :
Note:
Manual measurement, please allow slight errors on size. :
The color may exist a slight difference due to different screen displays. :
Cut with a grinder, small scratches may occur. :

Со стоката дадена додека купуваат