• Новак
Wyfdp 100 Корисници Паметна Брава Интелигентен Тип На Учење Заклучување На Отпечатоци Кабинет За Чевли Заклучување На Канцелариски Кабинет

Wyfdp 100 Корисници Паметна Брава Интелигентен Тип На Учење Заклучување На Отпечатоци Кабинет За Чевли Заклучување На Канцелариски

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал од алуминиумска легура, силен и издржлив за употреба Едноставна инсталација, безбедност при употреба и исклучителен изглед. Интелигентно учење отклучување отпечатоци, висока чувствителност. Управување со повеќе корисници, 10 корисници за управување, 100 обични корисници. Режимот за двојно отклучување, може да се постави на единечно отклучување отпечатоци, исто така може да се постави на двојно отклучување отпечатоци. Материјал од алуминиумска легура, силен и издржлив за употреба. Едноставна инсталација, безбедност при употреба и исклучителен изглед. Интелигентно учење отклучување отпечатоци, висока чувствителност. Управување со повеќе корисници, 10 корисници за управување, 100 обични корисници. Режимот за двојно отклучување, може да се постави на единечно отклучување отпечатоци, исто така може да се постави на двојно отклучување отпечатоци. Материјал од алуминиумска легура, силен и издржлив за употреба.Едноставна инсталација, безбедност при употреба и исклучителен изглед.Интелигентно учење отклучување отпечатоци, висока чувствителност.Управување со повеќе корисници, 10 корисници за управување, 100 обични корисници.Режимот за двојно отклучување, може да се постави на единечно отклучување отпечатоци, исто така може да се постави на двојно отклучување отпечатоци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат