• Новак
Шкаф за Кабинет за Домаќинство од Нерѓосувачки Челик Ротирачка Шарка За Поддршка На Преклопување(бисагра плегабилна гираторија де ла ајуда дел ацеро неоксидабилн

Шкаф за Кабинет за Домаќинство од Нерѓосувачки Челик Ротирачка Шарка За Поддршка На Преклопување(бисагра плегабилна гираторија де ла ајуда

Rating 
DEN 537.60

Достапност
Достапно за нарачка

Име на производ : Шарка За Поддршка На Преклопување; Содржина На Пакетот : 1 х Шарка За Поддршка на Преклопување Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тежина : 36гр; Димензија : Расплетува Големина : 235 х 30 х 13мм / 9,25 "х 1,2 " х 0,5"(Л*В*Т). Големина На Дупка за монтирање : 3,5 мм / 0,14"(Тамањо дел орифио де монтаје : 3,5 мм / 0,14' '. Растојание На Дупката за монтирање : 21мм / 0,83"(Дистанција де орифио де монтаје : 21 мм / 0,83' '. Име на производ : Шарка За Поддршка На Преклопување; Содржина На Пакетот : 1 х Шарка За Поддршка на Преклопување. Главна Боја : Сребрен Тон; Материјал : Нерѓосувачки Челик. Тежина : 36гр; Димензија : Расплетува Големина : 235 х 30 х 13мм / 9,25 "х 1,2 " х 0,5"(Л*В*Т). Големина На Дупка за монтирање : 3,5 мм / 0,14"(Тамањо дел орифио де монтаје : 3,5 мм / 0,14' '. Растојание На Дупката за монтирање : 21мм / 0,83"(Дистанција де орифио де монтаје : 21 мм / 0,83' '. Кабинет За Домаќинство Шкаф Од Нерѓосувачки Челик Ротирачка Поддршка За Преклопување Што се Користи За држење на капаците на клупите, ормарите и другите парчиња мебел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат