• Новак
Повлекува Лента За Стомачна Када, Копчиња, Рачка За Влечење Со Лак, Керамички Влечења Со Кујнски Фиоки Со 6 Пакувања Модерен Кабинет Хардверска Рачка На Кабинетот К?

Повлекува Лента За Стомачна Када, Копчиња, Рачка За Влечење Со Лак, Керамички Влечења Со Кујнски Фиоки Со 6 Пакувања Модерен Кабинет Хардверска

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина (L * W * H) : 40 * 40 * 40 мм; должина на основата на легура На Цинк 170 мм, ширина 36 мм, дебелина 3мм Материјал : Керамика И Легура На Цинк; Единствена Дупка. Модерни керамички рачки во пасторален стил, едноставни и шик, удобни за допир и лесни за инсталирање. Содржина на пакетот : 6 парчиња врата на кабинетот / рачки за фиоки со завртки од 25 мм. Почитуван клиент, ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да ни испратите е-пошта, ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе го видите, ви посакувам среќен живот!. Големина (L * W * H) : 40 * 40 * 40 мм; должина на основата на легура На Цинк 170 мм, ширина 36 мм, дебелина 3мм. Материјал : Керамика И Легура На Цинк; Единствена Дупка. Модерни керамички рачки во пасторален стил, едноставни и шик, удобни за допир и лесни за инсталирање. Содржина на пакетот : 6 парчиња врата на кабинетот / рачки за фиоки со завртки од 25 мм. Почитуван клиент, ако имате какви било прашања во врска со производот, можете да ни испратите е-пошта, ние ќе ви одговориме веднаш штом ќе го видите, ви посакувам среќен живот!. Модерни керамички рачки во пасторален стил, едноставни и шик, светла боја, удобни за допир и лесни за инсталирање.Спецификации : 100% Сосема Нов. Материјал : Керамика И Цинк Легура.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат