• Новак
Рок Хардвер Не-Мртов 90 Степен Сокриени Само Блиску Лесно Да Се Инсталира Челик Кабинетот Вратата ШАРКА ROKNM90

Рок Хардвер Не-Мртов 90 Степен Сокриени Само Блиску Лесно Да Се Инсталира Челик Кабинетот Вратата ШАРКА ROKNM90

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Оваа шарка на кабинетот што не е мртва го олеснува инсталирањето на шарките бидејќи не треба да носите дупки Се што ви треба е филипс шрафцигер. Материјал : изработен од цврст ладно валани челик со сатен никел завршница. Должина : 4-1/8" (105мм) Ширина : 1-3/4" (44мм). Агол на затворање : 90 Степени / Дејство На Затворање : Само Затворање (вратата ќе се затвори). Не бара апсолутно никакво здодевно! Лесна инсталација со само шрафцигер! Изработен од цврст ладно валани Челик сатен никел заврши 11 фунти капацитет по шарка за дебелина на вратата До 13/16 " Самозатворање (прилепува затвори) Располага со различни преклопувања Вклучува 8 завртки по шарка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат