• Новак
ВУНКИ 2 парчиња Целосна Екстензија Фиока Слајдови Насловна Фиока Водичи Тастатура Лента Слајдови Фиоки Тастатура Фиока Полица Песна Тивка Фиока Слајдови Фиока Ли?

ВУНКИ 2 парчиња Целосна Екстензија Фиока Слајдови Насловна Фиока Водичи Тастатура Лента Слајдови Фиоки Тастатура Фиока Полица Песна Тивка

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Кабинетот Фиоки Слајд : со високи перформанси фиока слајд железнички е отпорен на абење и , не е лесно да падне и, и ќе ви служи добро Лизгалки И Слајдови на фиоки : процесот на затворање НА ФИОКИТЕ СО МЕТАЛНИ ФИОКИ може да биде тампониран, тивок без бучава, лесен за лизгање и отворање на фиоката. Телескопска Шина За Фиоки : процесот на затворање На Фиоката може да биде тампониран, тивок без бучава, лесен за лизгање и отворање на фиоката. Бесшумни Шини За Фиоки : има широк спектар на апликации, погодни за повеќето кујнски ормари, гардероби, фиоки и е многу издржлив. Водич И Лизгалки За Фиоки : овие слајдови за фиоки се дизајнирани со топчести лежишта кои ќе ви помогнат лесно да ракувате со него, погодно за секојдневниот живот. Пакетот Вклучува 2 слајдови За Фиоки за Х Фиоки Карактеристики-Боја : Бела Мала Фиока-Големина : 40, 00Х1, 60Х1, 60см/15, 72Х0, 63Х0 лизгачки шини за домаќинство. - Материјал : Ладно валани челик целосна продолжување фиока слајдови-Исток до расклопување, лесен, заштеда на труд и удобен, погоден за странична монтажа за фиока фиока слајдови дното монтирање. - отпорност и отпорност на притисок, потрајни и потешки од обичните пластични фиоки слајдови тивки фиоки шини. - Процесот на затворање на фиоката може да биде тампониран, тивок без бучава, лесен за лизгање и отворање на водичите за домашна фиока на фиоката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат