• Новак
25 Пакет-Козма 305орб Масло Нанесуваат Бронзен Кабинет Хардвер Еуро Стил Т Бар Копче-2 Вкупна Должина

25 Пакет-Козма 305орб Масло Нанесуваат Бронзен Кабинет Хардвер Еуро Стил Т Бар Копче-2 Вкупна Должина

Rating 
DEN 647.84

Достапност
Достапно за нарачка

Т-Стил Копчето Вкупна Должина : 2". Проекција : 1 3/8". 1 " Монтажа Завртки Вклучени. Хардверот козма е начин да се оди при дизајнирање или поправање на вашата кујна или бања. Тие не прават да наплаќаме непотребни ознаки за нивниот хардвер како што прават некои од другите големи брендови. Затоа, давајќи ви одличен хардвер по цена што можете да си ја дозволите. Оди напред, спореди, ние се осмелуваме.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат