• Новак
20 парчиња 2,32 црна 9/16 -18 навртки на тркалата што се вклопуваат во 1985 Chevrolet C30 може да одговараат на OEM венчиња, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

20 парчиња 2,32 црна 9/16 -18 навртки на тркалата што се вклопуваат во 1985 Chevrolet C30 може да одговараат на OEM венчиња, купувачот треба

Rating 
DEN 206.40

Достапност
Достапно за нарачка

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 9/16" -18. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8 "Хекс. Вкупна должина : 2,32". Големина на низата : 9/16 "-18. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : 7/8" хексадецимален. Вкупна должина : 2,32 "Големина на конецот : 9/16" -18 Тип на седиште : 60 ° Конусен седиште на главата Големина : 7/8 "Хекс финиш : црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат