• Новак
ВВФЕЛИКСЛ КАТИ КАТИ КАТИ КАТИ и мечки Раг кукла Полка точка Греј Абсорбента Бебе крпи памук мека пешкир за бања за новороденче, дете 35х35in

ВВФЕЛИКСЛ КАТИ КАТИ КАТИ КАТИ и мечки Раг кукла Полка точка Греј Абсорбента Бебе крпи памук мека пешкир за бања за новороденче, дете 35х35in

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

[Памук за бебиња со пешкир] Најновата технологија за текстил, четирислојни памучни материјали Меко, густо миење со топла вода помала од 30 ℃; Без белило или детергенти; без суво чистење; Не треба да се натопува долго време. M со големина на 35 "од 35" на возраст од 0-6 години. Изработено со 100% Cottongentle на потенка, порозна кожа на бебето. Дизајниран да остане мек по повеќекратни миења. Вашето бебе мора да има. Баби работи за новороденчиња и облеки : Никој никогаш не сака време за бања да заврши, но проверете дали е така, го завиткате вашето бебе во нашиот мек 100% памук за да ги задржите суви и пријатни. Крпи со качулка со vvfelixl се совршени за употреба од новороденчиња до мали деца, а исто така се совршени за часови по пливање или плажа, или како ќебиња за пливање или фрлање ќебиња на пример.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат