• Новак
Тим Голф NCAA Возрасни-Унисекс Голф Чекан Путер Покритие

Тим Голф NCAA Возрасни-Унисекс Голф Чекан Путер Покритие

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Кука, затворање На Јамка Димензии на производот (инчи) : 6,75 х 1,75 х 7,5; Тежина : 0,21 фунти. Заштитете ги вашите клубови со стил и покажете го вашиот тимски дух на курсот. Карактеристиките вклучуваат : Изработени Со Биволски Винил И Полиестерски Плетени, везот со 2 локации вклучува и лого и ознака на зборови и затворање на куки и јамки. Лесно се лизга на и надвор од туткачот и одговара на повеќето ставачи на чекан. Одличен подарок за празниците, Денот На Таткото и специјалните настани!. Тимскиот Капак За Путер За Чекан за Голф одговара на повеќето стилови на чекан и вклучува 2 везови за локација, затворање на куки и јамки и постава од руно за дополнителна заштита на клубот. Изработени од бивол винил и синтетички велур како материјал. Целиот Тимски голф производ е официјално лиценциран од Нфл, НЦАА, МЛБ, НХЛ или Војската.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат