• Новак
Зубаз Машки Статички Дуксер

Зубаз Машки Статички Дуксер

Rating 
DEN 227.20

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценциран од страна на мак. Возбудлива боја и задебелен дизајн. Опремен стил со меко, удобно истегнување. Машина За Перење Ладно, Падне Сува Ниска. Од 1980-тите, Зубаз стана познат по својот авантуристички дизајн, високиот квалитет на производот и неверојатната удобност. Од самиот почеток, нашата цел Во Зубаз беше да ги развиеме најудобните панталони во светот за мажи и жени кои се осмелуваат да бидат различни. Денес, ние се стремиме да го унапредиме нашиот уникатен бренд на облека со спојување на нашите класично смели отпечатоци со модерен атлетски стил. Нашата висококвалитетна опрема за вентилатори која е официјално лиценцирана од вашите омилени тимови за НФЛ и НЦАА. Ние нудиме широк спектар на карактеристични активни линии за носење кои вклучуваат сѐ од дневни панталони, капи, хеланки, шорцеви, маици, пуловери на вратот на екипажот и дуксери со патент. Подарете ја нашата спортска лиценцирана облека како подарок што ќе го сака секој фудбалски навивач или алумни! Совршена за удобност во текот на целата година, оваа мека и пријатна облека ќе ве стопли на зимска забава на задната врата и е доволно лесна за носење цело лето. Од самиот почеток, нашата цел Во Зубаз беше да ги развиеме најудобните панталони во светот за мажи и жени кои се осмелуваат да бидат различни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат