• Новак
Спортски Капачиња За Собирање Риби Ловат Капи За Јаже За Камионџии На Отворено

Спортски Капачиња За Собирање Риби Ловат Капи За Јаже За Камионџии На Отворено

Rating 
DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

100% Полиестер Предвремено затворање. Машинско Перење. ТЕШКАТА Платнена Ткаенина е исклучително издржлива и отпорна на временски услови. Заедно со структуриран преден и восок крпа визир. На нашиот 6-Панел Риверсајд Јаже Капа. 10К ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ГСП ПОКАЖУВАЧ ВЕЗ на предните панели на тешка платнена ткаенина идеален за ловци на птици и љубители на кучиња. ИСТЕГНЕТЕ ГО ЕЛАСТИЧНОТО ЗАТВОРАЊЕ ЗА ВРАЌАЊЕ со нашиот удобен Дизајн Кој е прилагодлив како повратен удар, но има истегнување на капачето за истегнување на клиентите. Оваа додадена прилагодливост овозможува подобро вклопување на поширок спектар на големи големини на главата. ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО АМЕРИКАНСКИ ДИМЕНЗИИ удобно прилагодени за машки американски големини НА глава MD – 2 X, каде што другите брендови одговараат само НА машки големини НА глава SM - XL. Нашата Американска Големина За Вклопување е подобро прилагодена за поширок спектар на големи големини на глави, додека сепак удобно се вклопува до медиум.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат