• Новак
Што е Хипи Печатена Бејзбол Капа,Прилагодлива Капа На Тато, Погодна За Трчање На Сите Временски Услови И Активности На Отворено Црно

Што е Хипи Печатена Бејзбол Капа,Прилагодлива Капа На Тато, Погодна За Трчање На Сите Временски Услови И Активности На Отворено Црно

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

ткаенина од твил Дизајн : Што Е Хипи Бејзбол Капа Усвојува Дизајн Со Целосен Принт, А Прилагодливото Бејзбол Капаче Има Воздушни Дупки, Што Не Е Затнато. Внатре Се Додава Ременот За Апсорпција На Пот, Кој Може Да Ја Апсорбира Потта И Да Ја Отстрани Влагата. Лесен Е, Не Е Лесен За Промена На Формата, Удобен За Носење, Издржлив И Стилски За Носење. Тато Шапка Е Изработена Од Висококвалитетна Ткаенина Од Полиестерски Влакна, Ниската Горна Капа Обложена Со Оксфорд Е Лесна, Издржлива, Мазна И Мека, А Памучната Ткаенина Е Лесна, Удобна И Дише, Лесна И Сува, Удобна За Носење. Сцена : Машката Бејзбол Капа Е Многу Погодна За Трчање, Патување, Возење Велосипед, Пешачење, Риболов, Активности На Отворено, Излети, Работа Во Градината, Излегување На Работа, Учество Во Бејзбол Игри, А Исто Така Има Потреба Од Таква Капа. Ова е Удобна И Едноставна Женска Бејзбол Капа. Подарок : Везената Бејзбол Капа Може да се Користи Како Подарок за Денот На Мајката, Денот на Таткото, Роденденот, Семејството и Пријателите. По Продажбата : Доколку Има Проблеми По Продажбата, Ве Молиме Контактирајте Не Навремено И Ќе Ви Обезбедиме Совршено Решение. Дизајн Што Е Хипи Заоблен Раб Бејзбол Капа Напред+Дизајн Со Целосен Принт, Прилагодлив Дизајн На Копчиња Одзади, Бесплатно Прилагодување На Големината На Обемот На Капачето Материјал Изработен Од Полиестерска Ткаенина Од Диагон, Висококвалитетна Ткаенина Од Диагон, Умерена Мека Употреба, Уредна И Стилска Капа, Удобна За Носење, Армиран Врв, Облога Од Оксфорд, Мрежеста Ткаенина На Задниот Дел Од Шапката, Удобна И Дише, Лесни И Суви Перформанси Додадете Лента За Пот Внатре За Да Ја Апсорбира Потта И Влагата, Добро Прилагодена За Обемот На Главата, Силна Практичност, Достапна Во Текот На Целата Година, Со Дизајн На Дупки Што Дишат, Не Затнат, Лесен И Не Е Лесен За Промена, Лесен За Носење, Модерна Форма На Капа, Долготрајна Силуета И Стил На Носење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат