• Новак
Промоции за совпаѓање Нцаа Флорида Државна Семинолска Класа Од 2022 година Ѓердан Со Приврзок Од Синџир Кобра Со Монистра

Промоции за совпаѓање Нцаа Флорида Државна Семинолска Класа Од 2022 година Ѓердан Со Приврзок Од Синџир Кобра Со Монистра

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

ОСМЕЛЕТЕ се ДА ЗАСЛЕПИТЕ : пенливиот ѓердан со синџир од сребрена кобра е детален со шарм на логото на тимот и мониста во боја на тимот што ветува долготраен сјај ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Покажете ја вашата љубов и лојалност кон тимот за вашиот омилен тим, Семинолите На Државата Флорида и однесете го денот на играта на следното ниво. ПОКАЖЕТЕ ГО ВАШИОТ СЕМИНОЛСКИ ТИМСКИ ДУХ : Додадете го завршниот допир на секоја облека со овој ѓердан што сјае од секој агол, што го прави совршен додаток. ЕДНОСТАВНО И СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Издржливото затворање на канџите од јастог обезбедува абење без грижа, така што нема потреба да се грижите дека ќе падне кога навивате за вашиот тим додека го постигнуваат победничкиот тачдаун. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА ПОСТДИПЛОМСКИ СТУДИИ : овој секојдневен ѓердан е прекрасен подарок за мама, сопруга, девојка, ќерка, сестра, тетка, внука или најдобра пријателка која неодамна дипломирала или е студент на алумни. ОСМЕЛЕТЕ се ДА ЗАСЛЕПИТЕ : пенливиот ѓердан со синџир од сребрена кобра е детален со шарм на логото на тимот и мониста во боја на тимот што ветува долготраен сјај. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : Покажете ја вашата љубов и лојалност кон тимот за вашиот омилен тим, Семинолите На Државата Флорида и однесете го денот на играта на следното ниво. ПОКАЖЕТЕ ГО ВАШИОТ СЕМИНОЛСКИ ТИМСКИ ДУХ : Додадете го завршниот допир на секоја облека со овој ѓердан што сјае од секој агол, што го прави совршен додаток. ЕДНОСТАВНО И СИГУРНО ВКЛОПУВАЊЕ : Издржливото затворање на канџите од јастог обезбедува абење без грижа, така што нема потреба да се грижите дека ќе падне кога навивате за вашиот тим додека го постигнуваат победничкиот тачдаун.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат