• Новак
Нахрани Ме Миленичиња Бандана Јака - Колаче Шамија Јака-Симпатична Куче Бандана-И

Нахрани Ме Миленичиња Бандана Јака - Колаче Шамија Јака-Симпатична Куче Бандана-И

Rating 
DEN 1033.60

Достапност
Достапно за нарачка

Нахрани Ме Пет Бандана Јаката е изработена од висококвалитетен памук и лен, многу е мека и дише за носење, безопасна за кожата и му дава на вашето домашно милениче удобно искуство Не треба да врзувате јазол како обичните бандани за кучиња кои тешко се одврзуваат особено кога ќе се навлажни. Симпатична Бандана За Кучиња обезбедува лесна употреба поради бравата за брзо ослободување, што ви заштедува време. Елегантниот дизајн На Јаката За Шалови За Колачиња е одличен за сите видови фестивали, забави и секојдневно носење. Ќе забележите дека сите ја вртат главата за да го видат вашето куче со својот нов моден додаток. Вистинската боја на производот може да варира од прикажаните слики. Секој монитор или мобилен дисплеј има различна способност да прикажува бои, и секој поединец може да ги гледа овие бои поинаку. Покрај тоа, условите за осветлување во времето кога е направена фотографијата, исто така, можат да влијаат на бојата на сликата. Симпатична Куче Бандана е дизајнирана и печатена Во Калифорнија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат