• Новак
Пејсли И Сент Винсент Гренадини Фустан За Лизгање На Знамето За Жени Резервоар Без Ракави-Фустан Прилагодлив Шпагети Мини Сарафан

Пејсли И Сент Винсент Гренадини Фустан За Лизгање На Знамето За Жени Резервоар Без Ракави-Фустан Прилагодлив Шпагети Мини Сарафан

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Фустанот За Лизгање е изработен од 90%полиестер + 10% спандекс, ткаенината е мека и дише, удобна за носење Овој фустан од резервоарот има прилагодливи ремени и повлекување на половината за да одговара на повеќето форми и да и ласка на вашата фигура. Ова здолниште за елек е многу лесно да се грижи, може да се мие рачно или да се мие во машина, а температурата на растворот за перење не треба да надминува 45 ° C. женските летни фустани се совршени за плажа, улица, свадбени гости, забави, одмор, хаваи, тропски, клуб, училиште и секојдневно носење. Овој фустан со ремен е прекрасен подарок за вашата сопруга, пријателка, девојка или за себе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат