• Новак
Кампусот Бои унисекс - Возрасни Возрасни Лак &засилувач; Логото Мека Стил Игра Маица

Кампусот Бои унисекс - Возрасни Возрасни Лак &засилувач; Логото Мека Стил Игра Маица

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Памучна Мешавина Произведено во САД и Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Стани! Бидете горди! Викај го твоето име, аутлуд! НАШИТЕ УСЦ тројанци маица со кратки ракави е задолжителна облека за крајниот вентилатор. Направено од 100% претходно намален памук. Користејќи висококвалитетна графика и живописни училишни бои, печатеното лого и името на УНИВЕРЗИТЕТОТ УСЦ ќе останат јасни носете после носење без да избледите. Без разлика дали сте на натпреварот или само навивате за вашите тројанци од дома, оваа кошула За Игри Ќе им даде до знаење на сите кого поддржувате од почеток до врв во текот на целата година. Со своето меко чувство, унисекс вклопувањето е идеално и за возрасни мажи и за жени и е верно на големината и може да се пере во машина. Покажете го вашиот USC дух во удобност и стил. Фати ја таа треска. Сите логоа на тројанци се официјално лиценцирани и со највисок квалитет. Дизајниран и печатен во САД. Резултат Со Боите На Кампусот, крајната дестинација за официјално лиценцирана колеџ облека за мажи и жени. Дизајн и печатени ВО САД, ние користиме само најквалитетни техники за печатење на екран за да ви ја донесеме најудобната, издржлива и стилска облека. Одете напред и покажете ја гордоста на вашиот тим на големиот натпревар или во секое време! Оваа маица Со Врвен квалитет На Игри одговара и на машки и на женски возрасни и доаѓа во мали, средни, големи, XL и XXL.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат