• Новак
Фанко Поп! Стоун Стив Остин Со Појас

Фанко Поп! Стоун Стив Остин Со Појас

Rating 
DEN 334.40

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Тип На Производ : Играчка Слика. Димензии На Пакетот : 3. Земја На Потекло : Виетнам. Тежина На Пакетот : 0,25 Килограми. Од WWE, Стоун Стив Остин Со Појас, како стилизиран Поп! винил Од Фанко! Слика стои 3 3/4 инчи и доаѓа во прозорец дисплеј кутија. Проверете ги другите бројки НА WWE од Funko! Собери ги сите!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат