• Новак
ЛЕИЏ Шамија Голем Шал Долга Нова Свилена Шамија Женска Шамија Реверзибилен Принт Шамија Женски Шал

ЛЕИЏ Шамија Голем Шал Долга Нова Свилена Шамија Женска Шамија Реверзибилен Принт Шамија Женски Шал

Rating 
DEN 1574.40

Достапност
Достапно за нарачка

Овие стилски шалови ќе ви изгледаат одлично Можете да го носите за секоја пригода и лесно се совпаѓа со секоја облека. Тоа е одличен подарок за вашите најблиски, семејството, пријателите и колегите. Може да се носи околу вратот или околу половината. Носете го на чанти и капи. Опис : овие стилски шалови ќе ви изгледаат одлично.Можете да го носите за секоја пригода и лесно е да се совпадне со која било outfit.It прави одличен подарок за вашите најблиски, семејството, пријателите и colleagues.It може да се носи околу вратот или околу половината.Носете го на чанти и капи спецификации : тип На Шема : Печатење : 52x175cm 1-3cm грешка ткаенина : Материјал : Вештачка кашмирска тежина : 400g Package вклучува 1*scarf Remarks1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата, ви благодариме за разбирањето. Ве молиме дозволете 0,5-2см разлика бидејќи е потребно рачно мерење, ви благодариме за разбирањето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат