• Новак
Универзитет Опуштено Капа

Универзитет Опуштено Капа

Rating 
DEN 478.08

Достапност
Достапно за нарачка

100% памук Предвремено затворање. Висококвалитетен Подигнат Вез. Измиено опуштено капаче. Супер мека мрежа назад. Нека знаат сите дека вашата лојалност не е шега! На Ncaa Возрасни Опуштено Вклопуваат Универзитет Мрежеста Капа е додаток за носење глава што ви недостасува! Удобната измиена памучна/мрежеста капа има дизајн со двојна боја со официјални тимски бои, 3д лого на тимот на предната страна на шапката и прилагодлив ремен за враќање за да се обезбеди квалитетно вклопување! Каменото перење, опуштениот мрежест стил и дава на вашата глава дишење за време на тие топли денови или стресни игри! Покажете ја својата тешка посветеност каде и да одите и занишајте ја оваа капа цела година!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат