• Новак
Нфл Њу Орлеанс Светите Placemat &засилувач; Крајбрежје Во Собата

Нфл Њу Орлеанс Светите Placemat &засилувач; Крајбрежје Во Собата

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Произведено во САД или Увезено Миење Раце Само. Винил плацемат и сет за подлога, по 4 парчиња. Материјал : висококвалитетни пластични подлоги и подлоги, 4 парчиња/комплет. Лесен за чистење, водоотпорен материјал. Димензии-Подлоги : 17"(л) х 11 "(в) - Подлоги : 4. Соодветни Чинии, чинии, послужавници, достапни пакувања за еднократна употреба. Комбинирањето на 4 Подлоги и 4 Подлоги заедно во едно пакување прави комплетен комплет за семејна порција. Лесен за чистење, водоотпорен материјал обезбедува заштита отпорна на истурање. Избришете-чисти и лесни поставувања за нега и комплети за подлоги се бпа бесплатни и безбедни за употреба. Завршете го вашето искуство со јадење додека го покажувате вашиот тимски дух користејќи Координирани Плочи Од Маламин Во боја, чинии, даски за сечење, послужавници и производи за забави. Совршен за внатре и надвор. Димензии-Подлоги : 17"(л) х 11 "(в) - Подлоги : 4. Достапно ЗА НФЛ, КЛЦ и МЛБ.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат