• Новак
Хели-Хансен Унисекс - Возрасни Копенхаген Ранец

Хели-Хансен Унисекс - Возрасни Копенхаген Ранец

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Полиестер поставата. Затворање на патент. Материјал : 100% полиестер, кожни акценти. Волумен : 20 L (1220cu во). Ремени за рамо : прилагодливи, поместени. Пристап : предниот панел. Џебови : 1 патент пред, 2 страна. Ранецот во копенхаген се ожени Со Скандинавскиот дизајн со тврдо облечени ткаенини и кожни украси. Од нашиот дом Во Норвешка, Хели Хансен прави опрема за професионално одделение за да им помогне на луѓето да останат и да се чувствуваат живи повеќе од 140 години. Се започна во 1877 година кога морскиот капетан Хели Јуел Хансен најде подобар начин да остане заштитен од суровите норвешки елементи. Набргу потоа, Капетанот Хансен И неговата сопруга Маргарет започнаа бизнис со производство на водоотпорни јакни од маслена кожа, панталони, соувестери и церади направени од груб лен натопен во ленено масло – и легендата е родена!. Хели хансен опрема ја носат и им веруваат професионалци на океаните, планините и работните места.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат