• Новак
ДАЛАС МАВЕРИКС 47 КАМИОНЏИЈА ОСФ / РОЈАЛ / А

ДАЛАС МАВЕРИКС 47 КАМИОНЏИЈА ОСФ / РОЈАЛ / А

Rating 
DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Пред капа-65% полиестер/35% памук Задниот дел на капачето-100% полиестер. Предвремено затворање. Логото на тимот го подигна предниот вез. Структурирана круна со закривен визир. Прилагодлив повратен удар. Официјално лиценциран. Камионџијата " 47 " има удобна средна круна, заоблен визир и прилагодлив пластичен прицврстувач. Предниот дел има подигнато лого за везење. Направено од облека измиена памучна ткаенина и тврда мрежа. - Облека Измиена Памучна Ткаенина и Мека Мрежа-Структурирана Круна-Прилагодлива Прицврстување-Увезена.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат