• Новак
Женски Кошули Три Срце Печатени Екипажот Маица Мажите Денот На Вљубените Кратки Ракави Пуловер Блуза Маици Блузи

Женски Кошули Три Срце Печатени Екипажот Маица Мажите Денот На Вљубените Кратки Ракави Пуловер Блуза Маици Блузи

Rating 
DEN 63.84

Достапност
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс Произведено во САД или Увезено. ❀За големината : ве молиме изберете ја големината според табелата со големини на сликата на производот! ако имате какви било прашања во врска со кошулата, слободно контактирајте не. Валентин Кошули Карактеристики : Вратот На Екипажот, Долг Ракав, Лабава Вклопуваат, Симпатична Буква Графички Печатење Пуловер Блуза. Тоа Е Меко и Удобно! поставата. Предвремено затворање. Машинско Перење. ● Материјал} овие Кошули се најдобри за Денот на Вљубените. Памучна мешавина, супер мека, удобна и дише, полна со еластичност. Ткаенината е апсорбирачка на пот, лесна и квалитетна, без пилинг, еластична, пријателска за кожата.Оваа комбинација го прави производот добар по квалитет, дури и постојано триење на ткаенината, брзо ќе ја врати својата оригинална форма без да остави брчки. €Карактеристики : женска Маица За Денот На Вљубените,Едноставен и симпатичен дизајн за навистина луксузен изглед во оваа празнична сезона. прекрасна кошула денот на Вљубените писмо печатени, снегулка графички печатени. Специјални снегулки печатени раглан ракав и класичен круг вратот дизајн. секојдневен лабав стил на вклопување, едноставен дизајн во стилска кул силуета. ①Стил тоа е најголемиот тренд во празнична облека, уникатна и деликатна, Празничната облека ја подобрува силната празнична атмосфера На Денот на Вљубените и е совршен избор за Денот на Вљубените.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат