• Новак
Мираж Миленичиња Производи 10-Инчен Срцев Удар Екран Печатење Кошула За Домашни Миленици, Мали, Светло Розова

Мираж Миленичиња Производи 10-Инчен Срцев Удар Екран Печатење Кошула За Домашни Миленици, Мали, Светло Розова

Rating 
DEN 465.60

Достапност
Достапно за нарачка

Одговара на 9" вратот, 13 " дебелина Машинско перење внатре кон надвор за лесна нега. Повлечете го стилот за лесно облекување во движење. Мека и малку растеглива ткаенина за удобно вклопување. Поли/памучна кошула без ракави за секојдневно носење, двојно зашиена на сите вистински места за удобност и издржливост.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат