• Новак
Halo Recess RL460Whzha69 Zigbee Smart LED Downlight, 4 , бело

Halo Recess RL460Whzha69 Zigbee Smart LED Downlight, 4 , бело

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Работи со Alexa за говорна контрола (потребен центар, Alexa уред и центар се продаваат одделно) Променете ја температурата во боја од топло бело до ладно сино (2700 K CCT - 5000 K CCT) преку мобилна апликација. Распоред на склопот на дејствија/операции, вклучително и поставување на температура во боја и ниво на затемнување (до 5%) преку мобилна апликација. Индекс за рендерирање на коло (CRI) : 90. Компатибилен со повеќето куќишта со вдлабнатина од 4 ”. Не се препорачува за употреба со затемнувачи во wallидот. Наведена во согласност со енергетската starвезда, наведена локација за влажна и влажна локација, наведена. Работи со Alexa за говорна контрола (потребен центар, Alexa уред и центар се продаваат одделно). Променете ја температурата во боја од топло бело до ладно сино (2700 K CCT - 5000 K CCT) преку мобилна апликација. Распоред на склопот на дејствија/операции, вклучително и поставување на температура во боја и ниво на затемнување (до 5%) преку мобилна апликација. Индекс за рендерирање на коло (CRI) : 90. Компатибилен со повеќето куќишта со вдлабнатина од 4 ”. Не се препорачува за употреба со затемнувачи во wallидот. Наведена во согласност со енергетската starвезда, наведена локација за влажна и влажна локација, наведена. Конечно пронајдовте нов и удобен начин за контрола на вашите светла од каде било. Паметниот LED-светло на Halo RL4 Zigbee Smart LED е безжична, контролирана од апликација за светло, кое заменува со сијалица од 60 W и трим. Емитувајќи 585-лумен (излез на светлина) и само со употреба на 8 вати електрична енергија, употребата на RL4 Zigbee ќе ви заштеди до 345 американски долари во заштеда на енергија во текот на животот на тела.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат