• Новак
Manhua MiniaTure Digital Voltmeter со Волтамонитор Светла LED дисплеј Волталмп 22мм Пет квадратни плочи во боја 110V220V10A -

Manhua MiniaTure Digital Voltmeter со Волтамонитор Светла LED дисплеј Волталмп 22мм Пет квадратни плочи во боја 110V220V10A -

Rating 
DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Боја : Сина Е паметен уред : да. Материјал : пластика. Број на модел : MAD22-LHVA. Е паметен уред : да. Материјал : пластика. Број на модел : MAD22-LHVA. Спецификации на артикалот : е паметен уред : escurrent : 100ematerial : Plasher Model Број : MAD22-LHVAWARRANTY : 1 CERTIFIFY : CEORIGIN : Enderland Chinaitem Тип : Switch Escertification : CEDESCRIPTION : Volt Acurrent Frequence LNDICATORMODEL : MAD22-LHVACOLOR-OPTION : црвена/зелена/жолта/сина/Whi Tedimention : 22 MMRange : 60-500 VAC 0-100 A; 0-95 Hz Display Way : LED Highlight.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат