• Новак
Продолжувачи на wallидни места, повеќекратен експандер на hoорки со 6 продавници за наизменична струја, мулти -приклучок, Extender, USB C Брзо полнење, адаптер за заштитен за?

Продолжувачи на wallидни места, повеќекратен експандер на hoорки со 6 продавници за наизменична струја, мулти -приклучок, Extender,

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

【Брзо и паметно полнење : : Zhoorqi Електрични мулти-излети USB порти може да ја обезбедат најдобрата и најбрзата брзина на полнење 1 A, USB-A до 2,4 A по порта. Белешка : Портата Type-C не поддржува Mac Book, Mac Book Air, Mac Book Pro или кој било друг лаптоп на кој му треба напон за полнење од 9 ~ 22 V. 【Мулти -приклучок Extender】 : Еден полнач за wallидови hoорки се проширува 1 излез на 6 продавници за наизменична струја и 4 пристаништа за полнење USB (1 тип C + 3 USB A). Еден мулти -излезен проширувач за вашите различни потреби за полнење, овозможувајќи ви лесно да напојувате до 10 уреди. 【5 во 1 излез】 : Мулти-излез на hoорки вклучува 3 паметни приклучоци и 2 паметни USB порти за континуирано напојување. Мулти-приклучокот дизајн е погоден за повеќето уреди, како што се лаптопи, фен за коса, бричење, итн. 【Загарантирана безбедност】 Огромна обвивка ABS (1382 ℉), а компонентата со висок квалитет може да ја подобри трајноста и безбедноста. Заштитникот за пренапони со повеќе приклучоци е сертифициран со ETL, FCC и ROHS и ги спречува вашите електрични уреди од прекумерна/над-полнење/краток спој/претерано загреано. 【Шарено ноќно светло за дишење】 : Излез за приклучок на излез со самрак ноќно светло и режими на светло за дишење, обезбедува меко осветлување без сјај за да ве водат во темница. Идеално за спална соба, бања, соба за живеење, кујна, каде и да ви треба водечка светлина. Со прекинувач за светло, лесен за употреба. ♻ 5 во 1 излез : Multi-Outlets Zhoorqi вклучува 3 AC паметни приклучоци и 2 паметни USB порти за континуирано напојување. Мулти-приклучокот дизајн е погоден за повеќето уреди, како што се лаптопи, фен за коса, бричење, итн. ♻ 5 во 1 излез : Мулти-излезните oorорки вклучуваат 3 AC паметни приклучоци и 2 паметни USB порти за континуирано напојување. Мулти-приклучокот дизајн е погоден за повеќето уреди, како што се лаптопи, фен за коса, бричење, итн. Карактеристики : 1 : : : oorорки 10-аутлетски заштитник на wallидот е погоден за повеќето електронски уреди и уреди. Може да се прошири 1 продажни места на 6 продажни места, 3 пристаништа за полнење со USB, порта од 1 тип Ц и 1 LED во боја LED ноќна светлина, што е погодно за вашата кујна, спална соба, бања, бања, мијалник и многу повеќе.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат