• Новак
Вуангер 24 Парчиња Мексиканска Забава За Фиеста Фаворизира Чанти Со Врвки За Влечење Чанти За Подароци За Забави Синко Де Мајо За Деца Мексико Партиски Чанти За Доб?

Вуангер 24 Парчиња Мексиканска Забава За Фиеста Фаворизира Чанти Со Врвки За Влечење Чанти За Подароци За Забави Синко Де Мајо За Деца

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Доволно За Да Ги Задоволите Вашите Различни Потреби : ќе добиете 24 парчиња мексикански кеси за бонбони во 6 стилови, 4 парчиња за секој стил, изобилство во количини и стилови, доволно за да ги задоволите вашите потреби за снабдување, замена и споделување забави Дизајн На Моделот На Мексикански Елемент : има 6 различни модели отпечатени на чантата за подароци за забава, вклучувајќи мексикански такос, пиперки, мексикански тапани, мексикански сомбреро, гитари и кактус, специјално дизајнирани, вашите деца ќе ги сакаат овие прилично слатки фиеста забави. Еднократно и Сигурно : нашите торби за добрите третирања со Тема Фиеста се изработени од квалитетна неткаена ткаенина, цврста и сигурна, пренослива и лесна за носење, безбедна и повеќекратна употреба, кои ви служат долго време. Широко Се Применува : овие фиеста партија фаворизира кеси се погодни за кактус и лама тематските бебе тушеви или родендени, родови откритија, невестински партии, фиеста Синко Де Мајо, детски партии, мексикански празник прослави или други настани, симпатична модели и весели мексикански елементи може брзо да ја осветли атмосферата на партијата. Детални Информации За Големината : овие чанти За забави Во Синко Де Мајо се околу 10,63 х 7,87 инчи/ 27 х 20 см, погодни за употреба како торба за подароци, торба за добрите или мали играчки, исто така може да се нанесат како торба за складирање или да се закачат на многу места како украси за да се додаде празнична атмосфера.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат