• Новак
КОХЕЛИ Детски Кревет Душек Заштитник Стол Влошки Нелизгачки Абсорбента Инконтиненција Рампа Перат Заштитник Мочаат Влошки За Деца Возрасни Инвалидска Количка Ст

КОХЕЛИ Детски Кревет Душек Заштитник Стол Влошки Нелизгачки Абсорбента Инконтиненција Рампа Перат Заштитник Мочаат Влошки За

Rating 
DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Полиестер УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА : 21,22 х 20,44 х 0,20 инчи. Погоден За Кревет, Тросед, Инвалидска Количка, Стол, Кауч. : Овие заштитници за ткаенина се за одржување на секоја површина сува и без дамки. Може да се користи на автомобилски седишта, детски седишта, каучи, лежалки, инвалидска количка, авионски седишта, седишта за воз итн. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Оваа подлога е совршена за мали деца, постари родители или жени. Користете го кога тренирате тенџере, за мокрење во кревет за деца или како помош за инконтиненција за возрасни. ПЕРЕЊЕ : нашите влошки за Кревети се дизајнирани да се справат со миење одново и одново. Со до 300 перења, тие обезбедуваат еколошка и економична опција за решенија за еднократна употреба. ПРЕНОСЛИВ-и нелизгачки, одличен за инвалидски колички, мебел, седишта за автомобили, седишта за авиони, седишта за воз, скутери и многу повеќе. УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА : 21,22 х 20,44 х 0,20 инчи. Погоден За Кревет, Тросед, Инвалидска Количка, Стол, Кауч. : Овие заштитници за ткаенина се за одржување на секоја површина сува и без дамки. Може да се користи на автомобилски седишта, детски седишта, каучи, лежалки, инвалидска количка, авионски седишта, седишта за воз итн. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ-Оваа подлога е совршена за мали деца, постари родители или жени. Користете го кога тренирате тенџере, за мокрење во кревет за деца или како помош за инконтиненција за возрасни.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат