• Новак
Неорспи 3 Листови Завртка Дупка Покрива Налепници, Самолепливи Завртка Дупка Налепници, Самолепливи Завртка Покрива Капи Со Дијаметар од 21мм За Додатоци За Дрвен М

Неорспи 3 Листови Завртка Дупка Покрива Налепници, Самолепливи Завртка Дупка Налепници, Самолепливи Завртка Покрива Капи Со Дијаметар од 21мм

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

●Што Ќе Добиете q : 3 листови x самолепливи налепници за завртки за завртки, Дијаметар : 21mm/0,83 инчи, секој лист има 54 парчиња налепници за покривање на завртки за самолепливи завртки €Уникатен Дизајн Q : површината е изработена од водоотпорен и отпорен на гребење заштитен филм, кој може ефикасно да спречи прашина и да го заштити вашиот мебел и да направи мебелот да изгледа сосема нов. ●Висококвалитетни Материјали● : налепниците за завртки за завртки се изработени од висококвалитетен пвц материјал, висока еластичност, лепило со висока јачина, цврсто се лепат, не се лесни за деформација, може да се користат долго време. ●Широк Спектар На Употреба● : налепниците за завртки на кабинетот може да се нанесат на различни видови мебел, како што се навлаки за библиотеки, кабинети, фиоки, комоди, гардероби и дупки за завртки и инсталации на полиците. ●Безгрижно По Продажбата : Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не. Ние дефинитивно ќе ви дадеме задоволително решение. Спецификации На Производот : Боја : Црна. Материјал : Висококвалитетна Пвц пластична Самолеплива Завртка Дијаметар На Налепницата : 21мм / 0,83 "Дебелина : 0,35 мм/0,01" Количина : 54 парчиња/лист, вкупно 3 листови. Пакетот вклучува : 3 Листови Самолепливи налепници за завртки за мебел, вкупно 162 парчиња. (54 Парчиња во 1 Лист) Карактеристики На Производот : (1) дупката за завртки покрива налепници Идеални За покривање полици или дупки за завртки на сите видови мебел, погодни за совпаѓање со целиот мебел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат