• Новак
ДАСКИ За Сечење АЛАТ За Кујна, Дрвена Табла За Сечење Од 1 парче Леб Во Нордиски Стил Издржлива Даска За Сечкање Овошје Блок За Сечкање Десерти За Кујна Каки

ДАСКИ За Сечење АЛАТ За Кујна, Дрвена Табла За Сечење Од 1 парче Леб Во Нордиски Стил Издржлива Даска За Сечкање Овошје Блок За Сечкање Десерти

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

Секоја табла на има дупка на врвот, наменета за закачување и лесно складирање Цврст и реверзибилен блок што нема да се искриви, пукне или расцепи. Погоден за сечење овошје, месо, зеленчук, риба, леб, десерт итн. Совршен подарок за празници, свадби, невестински тушеви, годишнина, забави за загревање на куќата на парот, Ден на Мајката или роденден на најдобра пријателка. Изработен од висококвалитетен и безбеден дрвен материјал, еколошки и издржлив за долготрајна употреба. Опис Изработен од врвен дрвен материјал, таблата за сечење е безбедна и издржлива за употреба. Дизајнот на висечката дупка го прави погодно за чување по употреба. Погоден е за сечење овошје, месо, зеленчук, риба итн. Издржлива и корисна даска за сечкање во вашиот секојдневен живот.Карактеристики-Боја : Каки.- Материјал : Дрво.- Големина : Прибл. 26,5 х 16 х 1,5 см.- Изработен од висококвалитетен и безбеден дрвен материјал, еколошки и издржлив за долготрајна употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат