• Новак
Саркастично Чување Аквариум, Кога Се Сомневате, Изберете Чување Аквариум, Инспирирајте Црна Нараквица За Затворач За Пријатели Од

Саркастично Чување Аквариум, Кога Се Сомневате, Изберете Чување Аквариум, Инспирирајте Црна Нараквица За Затворач За Пријатели Од

Rating 
DEN 479.20

Достапност
Достапно за нарачка

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Чување Аквариум Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица има должина од приближно 23 сантиметри и е прилагодлива. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Значајна црна врежана нараквица од Нерѓосувачки челик за Чување Аквариум. Кога се Сомневате, Изберете Чување Аквариум. Ова е посебен подарок за Чување Аквариум, кој може да го земе каде и да оди. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, синови или момчиња.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат