• Новак
Комплет за алатки за отстранување на црна боја на црна боја, комплет за алатки за алатки за професионален мозол

Комплет за алатки за отстранување на црна боја на црна боја, комплет за алатки за алатки за професионален мозол

Rating 
DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

【5 ПЦС Мултифункционален комплет】 Со 5-во-1 алатка за отстранување на црнохед, можете да изберете алатки според вашите вистински потреби за да ви помогне лесно да ги отстраните црните глави, акните и другите флеки на носот, челото и лицето 【Ефективно чистење】 Овие алатки за различни области на кожата обезбедуваат дека секој чекор може да се направи со одлична контрола и прецизност. Може да ви помогне да ја исчистите нечистотијата закопана длабоко во кожата и навистина да го одржувате лицето чисто. 【Погодно складирање】 Сите алатки за отстранување на црната глава можат да бидат поставени во кутија, што е лесно за чување и носење, светло во тежина и лесно се става во вашата торба. 【Топол совет】 Препорачуваме кога ги користите алатките, треба да забележите дали акните или акните созреале и да ги избришете сите алатки со алкохол пред и по секоја употреба за да обезбедите хигиена. 【100% гаранција за услуга】 Ние ја нудиме најдобрата услуга за да се осигураме дека вашата набавка е без загриженост. Сите прашања се добредојдени и ние ќе ги решиме за вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат