• Новак
Јосенг 24 Спакувајте Четки За Мешање Мастило Блендери, Алатка За Мешање Мастило За Правење Картички, Занаетчиски Асортиман На Широка Апликација Занаетчиска Рачка З

Јосенг 24 Спакувајте Четки За Мешање Мастило Блендери, Алатка За Мешање Мастило За Правење Картички, Занаетчиски Асортиман На

Rating 
DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Апликацијата Е Лесна, Брза и Готов Производ е PerfectSo многу полесен за употреба од сунѓерите. Тие можат да се користат со повеќе бои без да мора да се мијат помеѓу употребите. само избришете го доброто на крпа без влакненца и вашето добро да одите. БОЈА ОБЕЛЕЖУВАЊЕ РАЧКА : овој комплет за мешалка за мастило има 24 видови живописни рачки во боја, од светло до темно, овие се совршени за усогласување на боите на мастилото за мешање мастило на рачно изработени картички,Чисти бели влакна, убав и чист изглед!. ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН : оваа хибридна четка е професионално дизајнирана, рачката е ergономска, со вкупна должина од 5,5 инчи, удобна и лесна за држење, Наменета за уметници, Наши Сопствени Четки. ДОВОЛНА КОЛИЧИНА : 24 бои, доволна количина за да ги задоволите вашите различни промени во бојата без често чистење, доволно за употреба!. Јосенг обезбедува 24 часа пријателска услуга, 30 дена нема причина за враќање на средствата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат