• Новак
ЏИНСПОРТ Гимнастика Мат ЗА Паѓање, 10ft/13FT/16FT/20ft Воздушна Патека За Навивање Со Електрична Воздушна Пумпа, Дебела Подлога За Надувување, Баланс На Несреќата На Тркала

ЏИНСПОРТ Гимнастика Мат ЗА Паѓање, 10ft/13FT/16FT/20ft Воздушна Патека За Навивање Со Електрична Воздушна Пумпа, Дебела Подлога

Rating 
DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

❤❤супериорен МАТЕРИЈАЛнашата воздушна подлога за обука е изработена од водоотпорен пвц материјал со двоен ѕид Во споредба со панелната подлога, подлогата за гимнастика е поцврста, но обезбедува враќање и многу отскокнување. ❤ ❤ ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ЗА БОЈА и ГОЛЕМИНА available 10ft/13ft/16ft/20ft должина гимнастички душеци за превртување се достапни. Во исто време, ние нудиме три бои розова, сина и зелена за да се исполнат изборот на клиентот. ❤ ● НЕЗГОДНО ЗА употребаелектронска електрична воздушна пумпа со Голема моќност вклучена во пакувањето, можете да ги надувате за неколку минути и секогаш кога сакате да ја користите. Се разбира, можете да ја користите и електронската електрична воздушна пумпа за брзо издувување и ставање во торбата за носење подаруваме, ја носиме дома, трева, теретана, парк, плажа, каде било. ❤ ❤ Завршено монтирањеќе добиете една електрична воздушна пумпа, една издржлива торба за носење, едно парче упатство за употреба и два комплети за поправка (без лепак) бесплатно кога купувате воздушна подлога.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат