• Новак
Лесом Врати Кадифен Нов Чудовиште Хорор Игра Полнети Фигура Одличен Избор За Велигден Кошница Полнила Роденденски Подароци Врати Кадифен Партија Услуги

Лесом Врати Кадифен Нов Чудовиште Хорор Игра Полнети Фигура Одличен Избор За Велигден Кошница Полнила Роденденски Подароци Врати Кадифен

Rating 
DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

●Уникатен Дизајн● Ако ја сакате играта, вратите плишани од кадифен роблокс што заслужувате да ги имате, што е шарено, многу интересно и слатко, ви дава поинаква инспирација за карактерот На секој ќе му се допадне!. ●Совршен Подарок●вратите кадифен Подароци За Роденден, Велигден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ и други подароци. Совршен сладок подарок за вашите семејства, љубовници или пријатели. `+Забелешка За купување Ние користиме вакуумско пакување.По добивањето на вратите кадифен, ќе има брчки,деформации итн. Ве молиме, не грижете се,ќе се врати во првобитната форма по 1-3 дена. ①Широко Користени Нивните слатки изрази можат да ви помогнат да го намалите стресот кога сте вознемирени и да го направите вашиот дом полн со љубов и топлина. Тие се многу погодни за спални соби, дневни соби и канцелариски декор.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат