• Новак
Апаш Фиџет Коцка Стрес Анксиозност Притисок Ослободување Играчка Одлично За Возрасни И Деца[Идеја За Подарок][Релаксирачка Играчка][Ослободувач На Стрес][Мек Мате?

Апаш Фиџет Коцка Стрес Анксиозност Притисок Ослободување Играчка Одлично За Возрасни И Деца[Идеја За Подарок][Релаксирачка Играчка][Ослободувач

Rating 
DEN 127.36

Достапност
Достапно за нарачка

ОСЛОБОДУВАЧ НА СТРЕС-играчка за ослободување Од Стрес која работи одлично во намалувањето На Анксиозноста И Притисокот 6 Страни на коцката имаа 6 различни карактеристики (Кликнете, Лизгајте, Превртувајте, Дишете, Тркалајте и Вртете) како што е прикажано на слики што прават да се чувствувате опуштено додека играте. ИДЕЈА ЗА ПОДАРОК-Фиџет коцките се возбудливи подароци за деца и Деца од речиси сите возрасти ги сакаат. Можете да ги подарите на секого без оглед на нивната возраст или пол.Ова е едноставна и одлична идеја за подарок за секоја пригода како денови На Раѓање, Божиќ, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, Нова година или која било друга забава/настан. МАЛА ТЕЖИНА-оваа коцка со мала тежина можете лесно да ја носите насекаде. Можете да играте дома, на работа, на училиште или каде што сакате. Најдобар избор за подароци за момчиња, девојчиња, тинејџери, млади и возрасни од која било возраст!. МЕКА гума-мека текстура гума, мазна завршна обработка, подобри звуци, лесни карактеристики на ротација прават да се чувствувате опуштено додека играте. Користевме висококвалитетна абс пластика во производствениот процес и одржувавме висок квалитет на производство. 100% ЗАДОВОЛСТВО - вашето задоволство е наш врвен Приоритет!! Од какви било причини ако не сте задоволни со Фиџет Коцката што сте ја купиле, ве молиме контактирајте не за целосна наплата без изненадувања.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат