• Новак
Артина Џенервајн Пиво Штајн Елен Круг, Металик, Една Големина

Артина Џенервајн Пиво Штајн Елен Круг, Металик, Една Големина

Rating 
DEN 2383.84

Достапност
Достапно за нарачка

Пиво Штајн" Елен Круг " Достапен Во 500 Мл Капацитет Со Висина Од 18 См. Џенервејн Пиво Штајн Е Направен Од Калај Легура Со Најмалку 95% Калај. Производот Е Отпорен На Атмосферски И Хемиски Агенси. Производот Има Слаб Проводник За Топлина И Електрична Енергија (Пијалоците Во Калај Производ Ја Одржуваат Температурата Долго Време). Произведено Во Австрија. Опис На Производот Пиво Штајн" Елен Круг " Достапен Во 500 Мл. Капацитет Со Висина Од 18 См. Џенервејн Пиво Штајн Е Направен Од Калај Легура Со Најмалку 95% Калај. Производот Е Отпорен На Атмосферски И Хемиски Агенси. Производот Има Слаб Проводник За Топлина И Електрична Енергија (Пијалоците Во Калај Производ Ја Одржуваат Температурата Долго Време). Произведено Во Австрија. Комплетот Содржи : 1 х Џенервајн Пиво Штајн "Елен Круг".

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат