• Новак
Исцелен Пренослив Горилник Режач Масажа Акупоинт Точка Артритис Тенџере Конус Раце Рамо Чаша Моксибустија Кинеска Алатка Вратот Мокса Без Чад Стап Назад Бакар Ак?

Исцелен Пренослив Горилник Режач Масажа Акупоинт Точка Артритис Тенџере Конус Раце Рамо Чаша Моксибустија Кинеска Алатка Вратот Мокса Без

Rating 
DEN 187.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бакар Мокса Стапчиња За Моксибустија : прилагодлив температурен дизајн, за задоволување на различни потреби. Алатка за Горење мокса : Мала тежина и пренослив, лесен за носење и складирање. Навлака за прочистувач : избор за родители, љубовници и пријатели како здрав подарок. Резервоар за Топлина мокса За Тендинитис : дизајнот на централниот игла е погоден за фиксирање На Стапчето Мокса. Стапчиња Дифузор : Вклучуваат : 1 парчиња кутија за моксибустиција, големина околу : 8. Пакет Листа 1 х Моксибустија Може Карактеристики-Брза спроводливост на топлина, длабока пенетрација, ви дозволуваат да уживате во моксибустија. - Прилагодлив температурен дизајн, за задоволување на различни потреби. - избор за родители, љубовници и пријатели како здрав подарок. - Погоден за домови, здравствени центри за моксибустиција, клубови за убавина итн-Боја : Златно - Материјал : Бакар-Големина : 8, 00Х5, 70Х5, 70см/ 3, 14х2, 24Х2 , 24во-Мала тежина и пренослив, лесен за носење и складирање.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат