• Новак
КИНОЗА Цевка Решетката Двоен Панел 96-Добро Полипропилен Пцр Центрифуга Цевка Носителот За Микроцентрифуга Цевки 0.2/0.5/1.5/1.8/2.0 мл 3 парчиња

КИНОЗА Цевка Решетката Двоен Панел 96-Добро Полипропилен Пцр Центрифуга Цевка Носителот За Микроцентрифуга Цевки 0.2/0.5/1.5/1.8/2.0

Rating 
DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува 3 парчиња решетка за цевки двоен панел 96-добро држач За цевки од полипропилен пцр центрифуга за цевки за микроцентрифуга 00 мл црвена сина и портокалова боја.Големини : долги 11,6 инчи, широки 4,6 инчи, високи 1,1 инчи. во мала дупка,0,45 инчи Диа. во голема дупка. Поставени стационарни, цевки вметнати без отпор.Автоклавирана температура до 121 целзиусови степени.Идеален за замрзнување, употреба на клупа, складирање и транспорт на примероци.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат