• Новак
ВАФЈАМФ 10 ПАРЧИЊА М4 х 20мм Машка Нишка Ѕвезда Копче Рака, Стегање Хексадецимален Облик Рачки Рачка Затегнување Завртка

ВАФЈАМФ 10 ПАРЧИЊА М4 х 20мм Машка Нишка Ѕвезда Копче Рака, Стегање Хексадецимален Облик Рачки Рачка Затегнување Завртка

Rating 
DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Ќе ДОБИЕТЕ секое пакување вклучува 10 Парчиња м4х20мм завртка за затегнување на рачното копче. ●ДИЗАЈН НА ФОРМА НА STARВЕЗДА●ова копче е дизајн во форма на starвезда, одличен за удобно држење за раце, во согласност соonomономскиот дизајн и игра ефект на нелизгање без гребење на рацете. Quality CALLITY retary q завртката е изработена од висококвалитетна галванизирана површина, со висока цврстина, што во голема мера ја подобрува јачината на завртката и има целосни навои, тесни линии, еднаква сила, високи својства против лизгање и без загадување. ①ЛЕСНИ за УПОТРЕБА копчињата за Раце се лесни за инсталирање и отстранување и не е потребна дополнителна алатка. Тие дефинитивно ќе донесат голема погодност во вашиот живот!. ●ШИРОКА ПРИМЕНА овие замена на конец се широко користени како замени, додатоци, жига и тела и др. лесен за инсталирање и отстранување без алатки, нашата завртка за чадор за штандови за чадори за двор ќе биде убав избор за вас.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат