• Новак
5000mah Замена На Батеријата ЗА AEG BSS 14 BSB 14G BS14C BSB 14 STX-R BSB 14 STXN BSB 14 CSB 14 STX BS 14 X 0700956430 4932352657 L1430R B1430R L1420R 4935413106 L1415 M1430R б1420 б1415р

5000mah Замена На Батеријата ЗА AEG BSS 14 BSB 14G BS14C BSB 14 STX-R BSB 14 STXN BSB 14 CSB 14 STX BS 14 X 0700956430 4932352657 L1430R B1430R

Rating 
DEN 1462.24

Достапност
Достапно за нарачка

Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 144 V, Капацитет : 5000m Ah, WH : 72. Компатибилни Модели : BSS 14 BSB 14 G BS14 C BSB 14 STX-R BSB 14 STXN BSB 14 CSB 14 STX BS 14 X. P/N : 0700956430 4932352657 L1430 R B1430 R L1420 R 4935413106 L1415 M1430 R B1420 б1415р. СЕРТИФИЦИРАН СО УН38.3, МСДС, ИСО9001, РОХС, Н. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Тип на батерија : Ли-јон, Напон : 14.4 V, Капацитет : 5000m Ah, WH : 72. Компатибилни Модели : BSS 14 BSB 14 G BS14 C BSB 14 STX-R BSB 14 STXN BSB 14 CSB 14 STX BS 14 X. P/N : 0700956430 4932352657 L1430 R B1430 R L1420 R 4935413106 L1415 M1430 R B1420 б1415р. СЕРТИФИЦИРАН СО УН38.3, МСДС, ИСО9001, РОХС, Н. Целосна Наплата или Бесплатна Замена без Причина за 60 Дена. Ние сме професионален снабдувач на батерии. Нудиме повеќе од 10.000 видови батерии, снабдуваме висококвалитетни батерии за дигитални фотоапарати, камери, PDA, mp3 плеери, преносни Двд-А, тетратки и лаптопи, GPS, Мобилни / Мобилни телефони и други квалитетни производи, во речиси секое поле.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат